Книжковий ринок

Книжкова індустрія Франції

лист. 22, 2021
Переглядів: 23
автор
Книжкова індустрія Франції

У пропонованій статті досліджено книгоіндустрію Франції, де також ціну на книги визначають видавництва, а отже діє система фіксованих цін.
Аналіз ситуації з ціноутворенням в Україні свідчить, що лише перехід до системи єдиних цін підвищить попит на книги та сприятиме зростанню кількості покупців і читачів паперових й електронних видань.

Прес-конференція видавців: Ситуація у книговиданні критична

Відсутність програм державної підтримки книговидання, невиконання Стратегії розвитку читання на 2021-2025 роки, відсутність фінансування закупівлі книг для бібліотек та пріоритетного фінансування для видання підручників та навчальних посібників, відсутність дієвих заходів щодо боротьби з піратством спровокували критичну ситуацію в галузі книговидання та культури, вважають представники галузі.

Звернення стосовно «президентської» тисячі гривень

Члени Громадської спілки «Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів» загалом схвально відгукнулися про ініціативу виділення «президентської» 1000 гривень усім повністю вакцинованим громадянам України з тим, щоб вони могли в подальшому використати ці кошти для свого культурного збагачення через походи до театрів і кінотеатрів, туристичні подорожі тощо.

"Що ще треба зробити для знищення освіти, культури та книговидання в Україні"

Анонс. У четвер, 18 листопада, о 13:00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Що ще треба зробити для знищення освіти, культури та книговидання в Україні".

Учасники: президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, голова правління Національної освітньої асоціації Вікторія Войціцька, генеральний директор видавництва "Фоліо" Олександр Красовицький, генеральний директор видавництва "Ранок" Віктор Круглов (вул. Рейтарська, 8/5а).

Каталог

Блоги

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ