Важливо

Інформація для ЗМІ

Ми у Facebook

Український інститут книги

Ґрант на участь у конференції «Україна і світ

груд. 04, 2017 Переглядів: 658
Ґрант на участь у конференції «Україна і світ

Ґрант на участь у конференції «Україна і світ: культура, політика, суспільство» від Університету Монаша (Австралія)

12-14 липня 2018-го року в Університеті Монаша в Клейтоні відбудеться конференція «Україна і світ: культура, політика, суспільство».

Організаційний комітет профінансує одному досліднику-початківцю (до 5 років після захисту докторської – PhD) участь у конференції, компенсувавши витрати на переліт, житло і реєстраційний внесок. Претенденти на ґрант мають надіслати повну версію своєї доповіді, коротку біографію і перелік публікацій до 1 лютого 2018-го року. У доповіді має бути представлене оригінальне дослідження, що відповідає темі конференції, англійською або українською мовою. Якщо доповідь подається українською, необхідно додати анотацію англійською мовою обсягом 200 слів. Доповідь для виступу на конференції необхідно підготувати англійською.

Доповідь має бути розрахована на 20 хвилин.

Дедлайн для подання заявок: 16 березня 2018 року.

У заявці на участь має бути: ім’я автора і назва доповіді, назва закладу, який автор представляє. електронна і поштова адреса автора, назва пропонованої доповіді + анотація (150-200 слів).

Доповідь для заявки на участь у конференції слід оформити англійською і надіслати вкладеним Word-файлом на електронну пошту доктора Алессандро Ачиллі (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Усі заявки будуть розглянуті. Про схвалення чи відхилення заявки кандидатам повідомлять електронним листом до 1 квітня 2018 року.

Організатори – Центр українських студій імені Миколи Зерова при Університеті Монаша, Асоціація українських студій Австралії й Нової Зеландії та Наукове товариство імені Шевченка в Австралії.

Деталі за посиланням: http://bit.ly/2AEVAcA   

остання зміна Понеділок, 04 грудня 2017 21:09
Прочитано 658 раз
рейтинг статті
(0 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.