Важливо

Книжковий ринок

Опубліковано в Книжковий ринок

Другий тур проєкту «Книжкові гранти для бібліотек»

лип. 30, 2023 Переглядів: 2492
Другий тур проєкту «Книжкові гранти для бібліотек»

Шановні колеги — видавці, книгорозповсюджувачі, бібліотекарі!

Правління Громадської спілки «Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів» (ГС «УАВК») повідомляє, що з 1 серпня 2023 року ми даємо старт другому туру проєкту «Книжкові гранти для бібліотек», який реалізується в партнерстві з Благодійним фондом громади Харкова «Толока» (м. Харків) і Благодійним фондом «Бібліотечна країна» (м. Київ).

Другий тур буде реалізовано завдяки благодійній допомозі американського фонду Helping Ukrainian Books and Booksellers та Біржової спілки німецьких видавців (Börsenverein des Deutschen Buchhandels).

Під час цього туру передбачається закупівля нових, виданих упродовж 2020-2023 років, книжок вітчизняних видавництв на загальну суму 960 тисяч гривень, які будуть передані 32 українським бібліотекам, відібраним із 945 бібліотек, які надіслали заявки на допомогу на електронну адресу БФ «Бібліотечна країна» в березні цього року.

Нагадуємо, що, як і в першому турі, кожна з відібраних бібліотек отримає книжковий грант, еквівалентний сумі 30 тисяч гривень.
Такі книжкові гранти вже отримали 30 бібліотек.

Проведення туру розраховано на три місяці. Найближчим часом, після визначення 32 бібліотек-отримувачів книжкових грантів, нами буде оголошено черговий конкурс постачальників. Тож слідкуйте за інформацією про перебіг подій на сайтах ГС «УАВК» http://upba.org.ua та БО «Бібліотечна країна» https://livelibrary.com.ua.

Правління ГС «УАВК»

остання зміна Вівторок, 22 серпня 2023 08:20
Прочитано 2492 раз
рейтинг статті
(2 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Спільний каталог авторських прав

Зміст

Блоги

 • лист. 12, 2023

  Херсонська обласна наукова бібліотека

  Ворог пристрілювався не один раз. Сьогодні - майже знищив. Співчуваю колегам-книжникам, впевнений, буде відбудовано ще краще. Ворог вбиває слово, думку. Мову. Бібліотеки. Музеї. Пам‘ятники. Змінює назви міст, вулиць. На окупованих територіях винищує книжки у шкільних та публічних бібліотеках, замінює підручники…
  Детальніше...
 • жовт. 08, 2023

  5 фактів

  5 фактів про важливість книжок, витоки мʼякої сили та критичне мислення, цифрових монстрів і популізм. Читання формує вміння зосереджуватися, аналізувати інформацію та формувати власне бачення світу. Без книжок неможливо сформувати критичне мислення. 1. Запрошення до руського миру. Всі ми знаємо…
  Written by
 • жовт. 01, 2023

  З Днем захисників та захисниць України і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

  Уже не згаснуть у віках Ваші звитяга й слава! Ви — наш непереможний Стяг, Свобода і Держава! Низький уклін і глибока шана захисникам та захисницям України! Слава ЗСУ!
  Written by
 • вер. 14, 2023

  HELPING UKRAINIAN BOOKS AND BOOKSELLERS

  Від серця до серця Ця історія бере початок від середини минулого року, коли я отримав від одного зі своїх колег координати пана Аскольда Мельничука, українця, громадянина США, письменника, вченого, людини, не байдужої до долі України. Під час тривалої розмови, яка…
  Written by
  Детальніше...
 • черв. 17, 2023

  Сьогодні нашій з вами АСОЦІАЦІЇ виповнюється 29 років!

  Шановні члени УАВК! Сьогодні нашій з вами АСОЦІАЦІЇ виповнюється 29 років! Це вже солідний вік як для людини, так і для громадської організації. За весь час свого існування Асоціація завдяки активності своїх членів довела, що вона не аморфне об'єднання, а…
  Written by

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ