Важливо

Книжковий ринок

Опубліковано в Книжковий ринок

Про благодійну допомогу для видавців та книгорозповсюджувачів від наших закордонних колег

квіт. 19, 2022 Переглядів: 1300
Про благодійну допомогу для видавців та книгорозповсюджувачів від наших закордонних колег

Шановні наші колеги-видавці та книгорозповсюджувачі!

Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів з метою збереження кадрового потенціалу проводить роботу з пошуку джерел для фінансової підтримки трудових колективів видавництв та книгарень через Благодійний фонд «Толока».

Міжнародна асоціація видавців підтримала наше звернення й обіцяє долучити до збору благодійної допомоги національні асоціації 76 країн світу, які на цей час є її членами.

УАВК планує надавати фінансову підтримку всім юридичним особам та ФОП, які є діючими суб’єктами книговидання та книгорозповсюдження і постраждали внаслідок військової агресії росії.

Ми свідомі того, що наявні сьогодні в Україні кошти більш потрібні для організації оборони та придбання озброєння, тому звернулися за допомогою до наших міжнародних партнерів і розраховуємо на підтримку саме зарубіжних колег.

Фінансова допомога буде надаватися відповідно до ваших запитів усім видавництвам і книготорговельним підприємствам, незалежно від того, є вони членами Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів чи ні.

Для отримання фінансової допомоги необхідно заповнити Заявку, форма якої розміщена в додатку.

Допомога надаватиметься в першу чергу заявникам з областей, визначених для виплат внаслідок війни «єПідтримка»: Чернігівської, Сумської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Донецької, Луганської, Житомирської, Одеської, Волинської, Дніпропетровської, Київської областей та м. Києва.

Розмір фінансової допомоги залежатиме від суми коштів, які надійдуть на рахунок Благодійного фонду «Толока» для УАВК від донорів.

Список Заявок та суми фактично наданої фінансової допомоги щотижнево оприлюднюватимуться на сайті УАВК http://upba.org.ua/
Після отримання фінансової допомоги вам необхідно буде прозвітувати про її використання в довільній формі, оскільки ми маємо зобов’язання перед донорами інформувати їх про використання наданих коштів.

Разом до ПЕРЕМОГИ!

Слава Україні!

P.S. На даний момент кошти для підтримки трудових колективів видавництв та книгарень на рахунки фонду «Толока» ще не надходили.

Завантажити форму Заявки в форматі doc

Image by Markus Winkler from Pixabay

остання зміна Вівторок, 19 квітня 2022 20:59
Прочитано 1300 раз
рейтинг статті
(0 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Спільний каталог авторських прав

Зміст

Блоги

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ