Важливо

Книжковий ринок

Опубліковано в Книжковий ринок

Збираємо контакти перекладачів

квіт. 13, 2022 Переглядів: 688
Збираємо контакти перекладачів

Шановні колеги!

Українською асоціацією видавців і книгорозповсюджувачів (УАВК) підготовлено перший Каталог авторських прав для перекладу і видання мовами народів світу, який налічує 628 титулів. Каталог відправлено в Міжнародну асоціацію видавців, яка гарантувала поширення його 76 національним асоціаціям видавців.

Однак, однією з причин, яка гальмує рішення закордонних видавців щодо купівлі прав на переклад творів іншими мовами є мала кількість професійних перекладачів з української мови. Тому правлінням УАВК прийнято рішення запропонувати закордонним колегам, як додаток до Каталогу, список перекладачів з української мови.

З одного боку, це б прискорило процес переговорів стосовно купівлі прав, з другого — дало б змогу отримати перекладачам додаткові замовлення.

Звертаємося до українських видавців, які мають позитивний досвід продажу прав на переклади, із проханням надати контактні дані перекладачів за наведеною формою і, якщо це можливо, попередньо отримавши у них дозвіл на оприлюднення їхніх контактних даних (або ми за таким дозволом звернемося самі).

Прізвище та ім’я перекладача/ки

мови на які перекладає з української

контактні дані (ел. адреса, сторінка в соц. мережах тощо)

чи маєте дозвіл від перекладача/ки на оприлюднення контактної інформації

 

 

 

 

Сподіваємося на ваше розуміння ситуації, а також на оперативний відгук.

Інформацію про перекладачів або самим перекладачам надсилати на електронну адресу УАВК Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

З повагою

Олександр Афонін, президент ГС «УАВК»

Image by falarcompaulo from Pixabay

Прочитано 688 раз
рейтинг статті
(0 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Спільний каталог авторських прав

Зміст

Блоги

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ