Важливо

Книжковий ринок

Опубліковано в Книжковий ринок

Відкрите звернення асоціації «УкрПапір» до виробників та постачальників целюлозно-паперової продукції в Україні

бер. 22, 2022 Переглядів: 507
Відкрите звернення асоціації «УкрПапір» до виробників та постачальників целюлозно-паперової продукції в Україні

Трагічні та жахливі події, що розпочалися 24 лютого 2022 року з вторгнення армії росії на територію України, тривають уже 27 день. Варварські бомбардування українських міст змусили залишити свої будинки вже 9,8 млн. людей: 3,3 млн жінок та дітей виїхали з України за кордон та 6,5 млн українців були змушені покинути свої домівки через бойові дії. Майже 50% українських підприємств були вимушені припинити свою виробничу діяльність, 30% підприємств працюють не регулярно через значні логістичні проблеми.

Європа та світ востаннє стикалися з такою жахливою війною у 1939 – 1945 роках. Незважаючи на жахливі виклики, наша країна, наша армія та наш український народ мужньо борються як на фронті, відбиваючи напад агресора, так і на своїх робочих місцях. Ми всі віримо, що добро перемагає зло.

Від імені Асоціації «УкрПапір» висловлюємо велику подяку всім європейським та світовим компаніям, які працюють у сфері целюлозно-паперової промисловості, за всіляку підтримку України та українських підприємств. Особливу подяку за підтримку ми хочемо висловити таким відомим компаніям як Kemira, Stora Enso, UPM Kymmene. Їхні мужні рішення надихають нас.

У цей відповідальний період Асоціація «УкрПапір», з метою забезпечення функціонування галузевих виробничих потужностей для задоволення потреб підприємств харчової індустрії та цивільного населення, за власною ініціативою внесла до уряду конкретні пропозиції та отримала підтримку щодо формування переліку товарів критичного імпорту наступних товарних груп паперової продукції згідно з УКТЗЕД: 4703, 4707, 4802, 4803, 4804, 4808, 4810, 4811, 4813, 4818, 4819, 4820, 4821 та 4823. Відтепер за цими товарними кодами резидентам дозволено купувати в Нацбанку України валюту для розрахунків за зовнішньоекономічними контрактами.

Оцінна думка фахівців щодо падіння споживчого попиту на ринку – 70%/80% від довоєнного попиту. Даним відкритим зверненням Асоціація «УкрПапір» просить наших бізнес-партнерів знайти подальші можливості у підтримці українських виробників та імпортерів целюлозно-паперової продукції.

Ваша допомога могла б бути корисною насамперед у таких двох напрямках.
1. Розглянути можливість тимчасово, до скасування в Україні військового стану, «заморозити» виплату боргів, що утворились до 24 лютого 2022 рок, українським підприємствам за раніше відвантажену продукцію.
2. Знайти оперативні можливості (у розмірі до 15% - 20% від звичайних замовлень українських покупців вашої продукції) для якнайшвидшого постачання такої продукції в Україну.

Пропозиція Асоціації «УкрПапір» ґрунтується на аналізі поточних подій і закликає якнайшвидше обмінятися думками з метою прийняття в стислі терміни прийнятних рішень.

Колеги, тільки разом ми подолаємо всі труднощі сьогодення!

Photo by Kranich17 https://pixabay.com/

остання зміна Вівторок, 22 березня 2022 20:45
Прочитано 507 раз
рейтинг статті
(0 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Спільний каталог авторських прав

Зміст

Блоги

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ