Важливо

Книжковий ринок

Опубліковано в Книжковий ринок

Проханням виключити з продажу російські електронні мобільні додатки для читання

бер. 16, 2022 Переглядів: 691
Проханням виключити з продажу російські електронні мобільні додатки для читання

Шановні колеги!

Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів звертається до Вас з проханням виключити з продажу електронні мобільні додатки для читання MyBook (група компаній ЛітРес) та Bookmate (ТОВ Букмейт), ЛітРес, Storytel та ін.
Власниками додатків є російські компанії. Дані підтверджені у відповідних російських реєстрах.
ТОВ «Букмейт» намагається позиціонувати себе як британська компанія, але його бенефіціари з РФ: https://sbis.ru/contragents/7725693588/772501001
Мобільний додаток під брендом MyBook входить до групи компаній Літресhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B8%D1%82%D0%A0%D0%B5%D1%81
«ЛітРес» заборонено в Україні через контент, який вихваляє «рускій мір», але він залишився доступним для завантажування. Програма MyBook використовує той самий контент.
Дані мобільні додатки містять електронний контент антиукраїнського характеру та агітацію до військових дій на території України. Деякі книги та видавництва заборонені на території України.

В зазначених програмах присутня та розповсюджується книжкова продукція заборонених відповідно до Рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про застосування, скасування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) від 19.03.2019 року видавництв та авторів., а саме: Ексмо, АСТ та ін.
У додатку до листа є приклади книг та авторів, заборонених в Україні, що знаходяться в даних додатках для читання на наш ринок.
З моменту вторгнення збройних сил РФ на територію України цей контент є частиною активної гібридної війни, яку проводить країна-агресор на нашій території.

На даний момент MyBook та Bookmate почали активно рекламуватися на українському ринку.
Закликаємо вас блокувати продаж та роботу мобільних додатківMyBook та Bookmate на території України і таким чином у тому числі підтримати ініціативу всього цивілізованого світу щодо введення санкцій до російських окупантів.

Заздалегідь дякуємо вам за підтримку.

остання зміна Середа, 16 березня 2022 11:03
Прочитано 691 раз
рейтинг статті
(0 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Спільний каталог авторських прав

Зміст

Блоги

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ