Книжковий ринок

Опубліковано в Книжковий ринок

Загальнонаціональна суспільна акція "Національний тиждень читання"

груд. 09, 2021 Переглядів: 106
Загальнонаціональна суспільна акція "Національний тиждень читання"

Запрошуємо приєднатися до загальнонаціональної акції "Національний тиждень читання", яка проводиться під егідою Українського інституту книги і відбудеться 13-19 грудня цього року.

Мета Національного тижня читання – залучити до читання аудиторію, яка на сьогодні читає мало, книжки купує рідко або не купує/не читає взагалі. А також нагадати всім, що книжка — найкращий подарунок.
ЦА: діти і підлітки (10-17 років); дорослі 18-45 (у вільний час займаються спортом, грають в комп'ютерні ігри, дивляться відео на Ютубі, фільми і серіали). Книжки не купують/не читають; купують / читають 1-2 на рік.
Мотивація для ЦА: боротьба з цифровою залежністю і погіршенням когнітивних здібностей; дозвілля, отримання знань, розвиток мислення; можливість знайти хорошу роботу.
Слоган: "Знайди свою книжку".
Меседжі для комунікацій, орієнтовні (на основі мотивації ЦА та дослідження “Читання в контексті медіаспоживання: вплив карантину на читацьку поведінку українців”): "Почни читати вже сьогодні — відчуй нові можливості розвитку у своєму смартфоні", “Знайди книжку для дитини — відкрий їй можливості в майбутньому”, “Прочитай книжку — обговори з рідними та поділися прочитаним з друзями”.
Ключова інформація про Національний тиждень читання: https://docs.google.com/document/d/1pgHbDXzXzE9luKWJG5l7-QA33qJCnuQ6wZtrC_NxKK0/edit

остання зміна Четвер, 09 грудня 2021 12:11
Прочитано 106 раз
рейтинг статті
(0 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Каталог

Блоги

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ