Важливо

Книжковий ринок

Опубліковано в Книжковий ринок

Звернення стосовно «президентської» тисячі гривень

лист. 17, 2021 Переглядів: 960
Звернення стосовно «президентської» тисячі гривень

17.11.2021

Президентові України
Зеленському В. О.

Шановний пане Президенте!

Члени Громадської спілки «Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів» загалом схвально відгукнулися про ініціативу виділення «президентської» 1000 гривень усім повністю вакцинованим громадянам України з тим, щоб вони могли в подальшому використати ці кошти для свого культурного збагачення через походи до театрів і кінотеатрів, туристичні подорожі тощо.

Однак ми звернули увагу на той сумний факт, що в переліку, на що можуть бути використані ці кошти, відсутня опція, як-от придбання базового для кожної людини культурно-мистецького продукту, яким є вітчизняна книга. Адже саме книга є основним чинником, який впливає на формування людської особистості, рівень її культурного, духовного та інтелектуального розвитку. Від кількості читаючого населення значною мірою залежить рівень соціальної і політичної свідомості громадян, моральна атмосфера в суспільстві, рівень професіоналізму кадрового ресурсу держави.

Тобто надання громадянам можливості використання частки цих коштів на придбання книжок створить умови для суттєвого підвищення морального та інтелектуального рівня української нації.

З огляду на вищезазначене просимо Вас, пане Президенте, вжити заходів щодо внесення до переліку форм і способів використання «президентської тисячі» придбання книжок вітчизняного виробництва.

Щиро розраховуємо на Ваше розуміння та позитивне ставлення до нашого звернення.

З повагою президент
ГС «Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів»
Олександр Афонін

Фотоколаж підготовлено в БФ Бібліотечна країна

остання зміна Середа, 17 листопада 2021 21:31
Прочитано 960 раз
рейтинг статті
(1 Vote)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Спільний каталог авторських прав

Зміст

Блоги

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ