Важливо

Події в Україні

Опубліковано в Події в Україні

XXIIІ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині»

трав. 09, 2023 Переглядів: 1187

9-11 червня 2023 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України Одеська національна наукова бібліотека, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація», Всеукраїнської громадської організації «Бібліополіс» та офісу представництва Мережі креативних міст ЮНЕСКО «Одеса – місто літератури ЮНЕСКО» проводять Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Основна мета заходу – сприяння відродженню і розвитку культури в Україні, утвердженню національної ідентичності українського народу та популяризації державної мови, стимулювання розвитку книговидавничої справи та книгорозповсюдження, промоція та репрезентація сучасної української книги, виховання культури читання на кращих зразках вітчизняної та світової літератури в українському перекладі, сприяння поповненню бібліотек Одещини сучасною вітчизняною книжковою продукцією.

Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр публічних заходів з популяризації книги і читання як для широких верств населення, так і професійного спрямування: круглий стіл з актуальних питань книговидання та поповнення бібліотечних фондів в умовах війни, презентації нових вітчизняних видань та видавничих проєктів, промоакції, автограф-сесії, зустрічі з відомими українськими авторами, фахові дискусії, майстер-класи, творчі майданчики за участі представників провідних видавництв України, письменників, ілюстраторів книги, літературознавців, мистецтвознавців, бібліотечних фахівців та широкої громадськості.

На підтримку руху співтовариства креативних міст ЮНЕСКО «Одеса - місто літератури ЮНЕСКО» буде запропоновано низку подій з популяризації творчого доробку представників одеської літературної школи. Відбудуться конкурс «Краща книга виставки-форуму “Українська книга на Одещині” - 2023» і традиційне виїзне Свято української книги в одому з районних центрів Одеської області.
Органічною складовою виставки-форуму стануть заходи, спрямовані на популяризацію та збереження нематеріальної культурної спадщини України, підготовлені у співпраці з Одеським обласним центром української культури та ГО «Український клуб Одеси». На відвідувачів та гостей чекатиме демонстраційний, інтерактивний та навчальний простір для ознайомлення з об’єктами і практиками краю, що увійшли до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

Запрошуємо до участі у XXІІІ Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині» видавництва, поліграфічні підприємства, книгорозповсюджувачів, культурні центри, письменників, художників, діячів науки, літератури та мистецтва.

УМОВИ УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ-ФОРУМІ
1. XXІІІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» відбуватиметься 9–11 червня 2023 року
в Одеській національній науковій бібліотеці (м. Одеса, вул. Пастера,13).
2. Участь у виставці-форумі здійснюється на благодійній основі (розмір внеску визначається за попереднім узгодженням, з урахуванням організаційних витрат). Реквізити для перерахування коштів:
отримувач: ОННБ, р/р UA 618201720313221003301012004, ЄДРПОУ 02226151, Банк ДКСУ, м. Київ. Призначення платежу: благодійний внесок. Код 25020100; символ 276. Без ПДВ.
3. Для участі у виставці-форумі необхідно подати до Оргкомітету заявку на участь та відомості для каталогу електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25 травня 2023 р.
4. Окремі інформаційно-рекламні заходи виставки-форуму проводяться на платній основі. Для включення заходів до Програми виставки-форуму пропонуємо учасникам надіслати заповнену заявку, узгодити з Оргкомітетом час та місце проведення, здійснити оплату згідно з виставленим рахунком. Кінцевий термін подання заявок для включення до Програми заходів – 25 травня 2023 р.
5. Для участі в конкурсі «Краща книга виставки-форуму “Українська книга на Одещині” - 2023» просимо до 1 червня 2023 р. надіслати на адресу бібліотеки два примірники видання, надрукованого у період з травня 2021 р. по червень 2023 р., з позначкою «на конкурс».
6. Бронювання місць у готелі здійснюється самостійно. Для отримання додаткової інформації щодо зустрічі та розміщення звертатися до Лариси Ніколаєнко (048-723-21-93; 095-879-57-45).
7. Додаткову інформацію з організаційних питань можна отримати у координатора проєкту Олесі Кривогуз (048-723-24-78; 097-938-86-64).

остання зміна Вівторок, 09 травня 2023 08:55
Прочитано 1187 раз
рейтинг статті
(1 Vote)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Спільний каталог авторських прав

Блоги

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ