Події в Україні

Опубліковано в Події в Україні

XXIІІ Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині»

лют. 23, 2022 Переглядів: 321
XXIІІ Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині»

20-22 травня 2022 року, під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України, Одеська національна наукова бібліотека, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Одеської обласної та Одеської міської рад, Українського інституту книги, Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація» та Всеукраїнської громадської організації «Бібліополіс» проводять XXIІІ Всеукраїнську виставку-форум «Українська книга на Одещині».

Основна мета заходу – сприяння відродженню та розвитку культури в Україні, стимулювання розвитку книговидавничої справи та книгорозповсюдження, промоція та репрезентація сучасної української книги, виховання культури читання на кращих зразках вітчизняної літератури та світової літератури в українському перекладі, сприяння поповненню бібліотек сучасною вітчизняною книжковою продукцією.

Програма виставки-форуму передбачає широкий спектр заходів з популяризації книги і читання як для широких верств населення, так і професійного спрямування: круглий стіл з актуальних питань книговидання та поповнення бібліотечних фондів, презентації нових вітчизняних видань та видавничих проєктів, промоакції, автограф-сесії, публічні інтерв’ю від гостей заходу – відомих українських авторів, фахові дискусії, лекції, майстер-класи, творчі майданчики та інші інтерактиви за участі представників провідних видавництв України, письменників, ілюстраторів книги, літературознавців, мистецтвознавців, бібліотечних фахівців та широкої громадськості.
Відбудуться також заходи, присвячені 300-річчю від дня народження видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога Григорія Сковороди (1722–1794).
З метою сприяння реалізації обласної комплексної програми «Культура Одещини – 2020-2022 роки» та з нагоди 90-річчя утворення Одеської області відбудеться традиційне виїзне Свято української книги в одному з районів Одещини.
На підтримку руху Співтовариства креативних міст ЮНЕСКО «Одеса - місто літератури ЮНЕСКО» буде запропоновано низку подій з популяризації творчого доробку представників одеської літературної школи.

Відбудеться конкурс «Краща книга виставки-форуму “Українська книга на Одещині” - 2022».

Запрошуємо до участі у XXІІІ Всеукраїнській виставці-форумі «Українська книга на Одещині» видавництва, поліграфічні підприємства, книгорозповсюджувачів, культурні центри, письменників, художників, діячів науки, літератури та мистецтва. Книголюби та постійні відвідувачі виставки-форуму чекають на унікальне книжкове свято в неповторній атмосфері національної книгозбірні!

УМОВИ УЧАСТІ У ВИСТАВЦІ-ФОРУМІ

1. XXІІІ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині» відбудеться 20 – 22 травня 2022 року
в Одеській національній науковій бібліотеці (м. Одеса, вул. Пастера,13).
2. Участь у виставці-форумі здійснюється на благодійній основі (розмір внеску визначається за попереднім узгодженням, з урахуванням організаційних витрат). Реквізити для перерахування коштів:
отримувач: ОННБ, р/р UA 618201720313221003301012004, ЄДРПОУ 02226151, Банк ДКСУ, м. Київ. Призначення платежу: благодійний внесок. Код 25020100; символ 276. Без ПДВ.
3. Для участі у виставці-форумі необхідно подати до Оргкомітету заявку на участь та відомості для каталогу електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 20 квітня 2022 р.
4. Окремі інформаційно-рекламні заходи виставки-форуму проводяться на платній основі. Для внесення заходів до Програми виставки-форуму пропонуємо учасникам надіслати заповнену заявку, узгодити з оргкомітетом час та місце проведення, здійснити оплату згідно з виставленим рахунком. Кінцевий термін подання заявок для внесення до Програми заходів – 30 квітня 2022 р.
5. Для участі в конкурсі «Краща книга виставки-форуму “Українська книга на Одещині” - 2022» просимо до 5 травня 2022 р. надіслати на адресу бібліотеки два примірники видання, надрукованого з травня 2021 р. по травень 2022 р., з позначкою «на конкурс».
6. Бронювання місць у готелі здійснюється самостійно. Для отримання додаткової інформації з питань зустрічі та розміщення звертатися до Лариси Ніколаєнко (048-723-21-93; 095-879-57-45).
7. Додаткову інформацію з організаційних питань можна отримати у координатора проєкту Олесі Кривогуз
(048-723-24-78; 097-938-86-64).

остання зміна Середа, 23 лютого 2022 09:17
Прочитано 321 раз
рейтинг статті
(0 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Спільний каталог авторських прав

Блоги

 • серп. 17, 2022

  Чому українські підручники небезпечні?

  Вчора у Москві під час військово-технічного форуму Армія-2022 та конференції з міжнародної безпеки, військове керівництво РФ продемонструвало макет українського класу зі зразками особливо небезпечних речей - українських книжок та підручників. Для мене та нашої команди Навчальна література видавництва «Ранок» було…
  Written by
 • серп. 07, 2022

  164 день агресії

  Професійне. Але не тільки для видавців та авторів. 1. Протягом останнього часу відбулося три події, які вплинули на книжковий ринок взагалі і конкретно на діяльність видавництва Фоліо, яке я очолюю 32 роки. Йдеться про непідписання Президентом закону про заборону книжок…
 • черв. 30, 2022

  Список Заявок на отримання фінансової допомоги станом на 30.06.22

  Список Заявок на отримання фінансової допомоги від юридичних осіб та ФОП, які є діючими суб’єктами книговидання та книгорозповсюдження і постраждали внаслідок військової агресії росії. Станом на 11:00 30 черня 2022 р. (Довідково: результати розподілу першого траншу фінансової допомоги) № Дата…
  Written by
 • черв. 01, 2022

  Про участь в щорічній конференції Німецької асоціації видавців і книготорговців

  Учора, 31 травня, мав честь бути запрошеним, як президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів, до участі в щорічній конференції Німецької асоціації видавців і книготорговців, яка 2025 року відзначатиме своє 200-річчя з дня заснування. Після доповідей президентки Асоціації Каріни Шмідт-Фридеріх та…
  Written by
  Детальніше...
 • трав. 31, 2022

  Список Заявок на отримання фінансової допомоги станом на 31.05.22

  Список Заявок на отримання фінансової допомоги від юридичних осіб та ФОП, які є діючими суб’єктами книговидання та книгорозповсюдження і постраждали внаслідок військової агресії росії. Станом на 20:00 31 травня 2022 р. (Довідково: результати розподілу першого траншу фінансової допомоги) № Дата…
  Written by

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ