Міжнародні події

Опубліковано в Міжнародні події

Запрошуємо в Абу-Дабі на книжковий ярмарок

січ. 30, 2020 Переглядів: 1216
Запрошуємо в Абу-Дабі на книжковий ярмарок

З 15 по 21 квітня 2020 р. в Абу-Дабі, столиці Об’єднаних Арабських Еміратів, проходитиме міжнародний книжковий ярмарок ADIBF (30-й, ювілейний). Україна два роки поспіль брала участь у ярмарку окремим стендом: 2018 – від УАВК (надано організаторами безкоштовно) та 2019 - від УІК. З результатами участі українських видавців у ярмарках можна ознайомитися в звіті на сайті УАВК.

ADIBF - одна з найбільших книжкових подій арабського світу:

  • понад 300 тис відвідувачів та 1000 експонентів з понад 60 країн світу;
  • географічно учасники максимально представляють країни Перської Затоки, Близького Сходу та північної Африки;
  • традиційно потужно представлені видавництва Китаю та Індії;
  • особливий фокус організатори зосереджують на е-виданнях та мультімедійних виданнях;
  • кожен рік значно розширюється професійна програма, яка дозволяє більшій кількості експонентів налагодити мережу спілкування з новими діловими партнерами в цій частині світу, вивчаючи можливості B2B (бізнесу для бізнесу);
  • специфікою ярмарку є Spotlights Grant Programme - програма підтримки перекладів з арабської і на арабську мову, на яку можуть подаватися лише офіційні учасники ярмарку.

24.01.20 був дедлайн подання заявки. Український інститут книги не знайшов цього року можливості організувати національний стенд. УАВК зареєструвала і оформила заявку на мінімальний стенд 4 кв. м. Участь на загальному стенді УАВК уже підтвердили видавництво Навчальна книга Богдан та видавництво НОРА-ДРУК.

Запрошуємо колег приєднатися до участі у ярмарку в Абу-Дабі. Умовами участі є розділення витрат на стенд між всіма учасниками пропорційно та планування свого часу роботи на ярмарку з можливістю чергування на стенді.

Максимальний бюджет витрат на відрядження за досвідом минулих років складає до 20 тис. грн. на увесь час роботи ярмарку. Учасник загального стенду може їхати на виставку не на всі дні роботи виставки, а планувати своє перебування самостійно.

Останній термін подання заявки на участь в роботі на ярмарку в Абу-Дабі від УАВК 07 лютого 2020 р.

Координатор участі у виставці Микола Кравченко. Звертатися до нього із запитаннями,  пропозиціями та за консультаціями можна через сторінку у Фейсбуці, електронну пошту radio1310[равлик]ukr.net або телефоном (номер нададуть в офісі УАВК).

остання зміна Четвер, 30 січня 2020 14:29
Прочитано 1216 раз
рейтинг статті
(0 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Блоги

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ