Міжнародні події

Сеульський книжковий ярмарок оголошує Fellowship Program на 2020 рік

З 24 по 28 червня 2020 в Сеулі пройде міжнародний книжковий ярмарок (SIBF), який організовано Корейською Асоціацією видавців. Захід підтримують Міністерство культури, спорту та туризму Кореї, та Publication Industry Promotion Agency of Korea.

Для посилення міжнародного обміну у видавничій галузі та надання можливості видавцям з усього світу відвідати ярмарок SIBF оголосив Fellowship Program (Програма стипендії). У 2019 році 22 професіонали з 19 країн (було подано 80 заяв із 29 країн) мали можливість відвідали SIBF за такою програмою. 

Більше інформації за посиланням http://sibf.or.kr/en/seoul-international-book-fair-2020-fellowship-program/

Україна вперше на Книжковому Салоні в Монреалі

Україна вперше була офіційно представлена національним стендом на Монреальському Книжковому салоні (Канада). Захід проходив 20-25 листопада 2109 р. Координувала участь в Салоні шести українських видавництв ("Видавництво Анетти Антоненко", "Нора-Друк", "Навчальна книга — Богдан", "Ранок" та "Фоліо") Українська Асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

Ініціатором української участі присутності на Книжковому Салоні став два роки тому Ростислава Нємцева — керівника Літературної студії Українського національного об’єднання — Монреаль (УНО). Студія регулярно запрошує на виступи в Монреаль персонально українських письменників та видавців, а 2019 року вдалося об’єднати зусилля УНО, українського Посольства в Канаді та Українського інституту книги і вперше Україна стала учасником найбільшого франкофонного книжкового ярмарку в Канаді.

Культурна програма української делегації включала участь письменників Андрія Куркова та Сергія Жадана (спонсором поїздки якого став канадський фонд "Будучність"). Український стенд в перший день роботи Салону відкрив Посол України в Канаді Андрій Шевченко.

За плідну роботу в просуванні української книжки в Канаді президенту "УНО-Монреаль" Катерині Смолинець та члену Виконавчої ради Загального екзекутиву і керівнику Літературної студії Ростиславу Нємцеву УАВК висловила офіційні Подяки.

Вручення Подяк активістам УНО-Монреаль
Вручення Подяк активістам УНО-Монреаль пані Катерині Смолинець та пану Ростиславу Нємцеву

 

Віктор Круглов: технологія уже перемогла методику

Поки різні методики навчання билися, технологія перемогла.

«Ментально діти пішли зі школи вже багато років тому, і ми несемо за це відповідальність». Така думка пролунала на конференції Shaping the future, що проходила в Ізраїлі.

Першочергове завдання школи майбутнього - це повернути інтерес дітей до освіти.

Парадокс освіти в тому, що дітей навчають ті, хто старший за них на одне покоління, а закони та стандарти задають експерти в галузі, які старші за тих, хто навчає. Як наслідок: стійкий розрив у мисленні учнів з тими, хто вчить і хто задає стандарти.

Започаткування проекту міжнародних скайпконференцій

Започаткування проекту міжнародних скайпконференцій по темі стану та проблем національного книговидання у різних країнах.
У сьогоднішній пілотній конференції взяли участь:
- від України - Книжкова палата ім. Івана Федорова та Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів;
- від США - Ілінойський університет;
- від Польщі - Ягелонський університет;
- від Естонії - Національна бібліотека Естонії;
- від Киргизстану - Книжкова палата Киргизстану.
Напрацьовані базові принципи проведення наступних конференцій та формування переліку проблематики для обговорення.

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ