Міжнародна асоціація видавців (IPA)

Об'єднання видавців та книгорозповсюджувачів підтримують Франкфуртський книжковий ярмарок після бойкоту

жовт. 23, 2021 Переглядів: 72
Об'єднання видавців та книгорозповсюджувачів підтримують Франкфуртський книжковий ярмарок після бойкоту

Після бойкоту Франкфуртського книжкового ярмарку деякими авторами через наявність стендів для певних видавців Міжнародна асоціація видавців, Федерація європейських видавців та Європейська та Міжнародна федерація книгорозповсюджувачів підтримують заяву Франкфуртського книжкового ярмарку у середу, 20 жовтня. та Німецької асоціації книгорозповсюджувачів та видавців. У рамках зобов’язань щодо свободи вираження поглядів та свободи публікацій усі видавництва, які діють в рамках закону, повинні мати можливість брати участь у ярмарку.

Крістенн Айнарссон (Kristenn Einarsson), голова Комітету з питань свободи публікацій IPA, сказала: Франкфуртський книжковий ярмарок – це місце для видавців усіх типів, і прихильність ярмарку до свободи вираження поглядів і свободи публікацій є добре визнаною. У той час як книги, опубліковані деякими видавництвами, можуть бути суперечливими і мають бути предметом критичних дебатів, книжковий ярмарок не може заборонити видавцям діяти в рамках закону, не піддаючись цензурі.

Петер Краус вом Клефф (Peter Kraus vom Cleff), президент FEP, сказав: Багато європейських книжкових ярмарків зіткнулися з такою ж ситуацією. Навіть якщо ми не поділяємо їх цінностей, якщо ці видавництва діють у межах закону, ми повинні стояти на боці проти цензури. Саме навчаючи читачів розрізняти пропаганду — фейкові новини — та перевірену й аргументовану інформацію, ми захищатимемо європейську цінність толерантності.

Співпрезидент EIBF Жан-Люк Трейтенер (Jean-Luc Treutenaere) додав: EIBF солідарна з IPA та FEP у підтримці Франкфуртського книжкового ярмарку у його рішенні.

Ми твердо віримо в свободу вираження поглядів і свободу публікації, незалежно від поглядів чи ідеології видання, якщо воно ведеться в рамках закону та з повною повагою до прав людини. Книжкові ярмарки, як книжкові магазини, - це яскраві місця для культурного обміну та діалогу, де різні ідеї та переконання, хоч би суперечливі, не повинні піддаватися цензурі.

Прочитати спільну заяву Франкфуртського книжкового ярмарку та Німецької асоціації книготоргівців та видавців можна тут.

остання зміна Субота, 23 жовтня 2021 09:56
Прочитано 72 раз
рейтинг статті
(0 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Каталог

Блоги

Ми у Facebook

Інформація для ЗМІ