Блоги

Опубліковано в Блоги

Знов дуже злий пост

лист. 03, 2021 Переглядів: 33

Дехто каже, що корупція та крадійство у нас в крові. Навіть Л. І. Брежнєв, кажуть, вважав, що низькі зарплати компенсуються дрібними крадіжками у держави.
Спочатку це були гаїшніки, продавчині в овочевих крамницях, потім пішли медсестри, дільничі, провідники в потягах.
Потім - прокурори, судді, депутати.
2014 рік трохи обмежив апетит у цієї категорії. 2015 навіть когось налякав. Громадянське суспільство відволікання від волонтерів і почало думати над іншими проблемами. Потім - апатія.
Що ми маємо зараз?


Давайте не будемо зараз про велику корупцію. Давайте...знов про корону.
Спочатку почали підробляти тести. Це зовсім нескладно і навіть не потрібно замовляти в спеціалізованих шахраїв. Хто ж буде перевіряти?
Потім - довідки про вакцинацію. Теж кустарні. Приблизно, як у Савченко. Потім стало потрібно робити по-дорослому. Домовитись з лікарем, вилити дозу в унітаз. Прийти(не обов'язково, але краще) на укол, вколоти фізрозчин(теж не обов'язково), заплатити 1000-1500 гривень.
Внести в Дію. Таких вже не впіймати. Якщо самі не скажуть. Тут мені розповіли декілька справжніх історій про тих, хто отримав липову довідку і потім вирішив вакцинуватися. Для таких немає можливості просто подати заяву сімейному лікарю і прийти в призначений час. Бо в реєстрі вже є одна чи дві вакцини. Потрібно знов купити у корумпованого лікаря дозу, яку вколоти підпільно. Це вже 3.5-5.000 грн.
Або це буде офіційно зіпсована доза, або та, яка планується комусь з родичів. Наприклад, паралізованій бабусі. Так ось, в тій історії, коли онучка намагалася вакцинуватись за бабусю, виявилося, що онук виявився більш спритним, і бабуся вже була "вакцинована".
Нажаль, це не все. Всі ми знаємо, що є обмеження до вакцинації. І саме вони є головним постачальником підробних довідок. За 500 гривень можна отримати довідку про якесь неважливе інше щеплення, яка дозволить без проблем їздити в транспорті...
Вважаю, що правоохоронні органи повинні на час карантину мати спецпідрозділу не тільки по контролю за людьми без довідок, а слідчі підрозділи для швидкої передачі до суду(да, теж корумпованого) справ на тих злочинців, які видають фіктивний документи. Думаєте, немає варіантів їх викрити? А як Вам такий? Власник липової довідки про щеплення потрапляє до лікарні з ковід. Його лікар попереджує про лікування по протоколу для вакцинованих, і отримуючи, як Ви розумієте, істеричне прохання лікувати по протоколу для невакцинованих. Але це не можна зробити без заяви про те, чому.(історія теж справжня).
Друзі, я розумію, що ми тільки вчимося боротися з таким. Але ми повинні засвоїти - ці заробітки - на смерті тисяч людей
Дякую за увагу.

Прочитано 33 раз
рейтинг статті
(0 голосів)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Каталог

Блоги

Інформація для ЗМІ