Блоги

Опубліковано в Блоги

Сьогодні незвичайний пост

бер. 07, 2021 Переглядів: 139

Пост-порада, якщо хочете, то повчання для молодого покоління. Так складається, що я періодично чую про результати співбесід від нашого керівника відділу персоналу. Зараз всі хочуть швидких і великих грошей, різкого кар'єрного росту і дуже ображаються, коли щось йде не так.

Я хочу поділитися з молодими людьми своїм досвідом.

1. Працювати, працювати і працювати! 24/7, 365 днів у році.

2. Не нехтуйте можливістю працювати. Часто студенти не мають досвіду, але шукають вакансії із заробітною платою, як для фахівця. Зараз багато компаній мають хороші програми стажувань, причому оплачувані стажування. Намагайтеся увібрати все, що ви чуєте й бачите, беріть більше ініціативи на себе, виявляйте цікавість до різних сфер. І повірте), що це краще, ніж звичайний ваш день: будинок-університет-погуляти-будинок-повторити). До речі, видавництво «Ранок» приймає на стажування студентів (HRanok.com.ua )

3. Хочете стати успішним в тій чи іншій сфері? Впевнений, що у багатьох на другому-третьому курсі вже є розуміння, де ви себе бачите, то ви повинні постійно стежити за вакансіями тієї компанії, сфера, якої вам цікава, де ви хотіли б розвиватися і отримувати досвід.

4. Вбирайте, як губка, знання. Читайте, слухайте, приділяйте велику увагу нетворкінгу. Відвідуйте майстер-класи, тренінги, конференції, ходіть на ярмарки вакансій, бізнес-сніданки. Часом бізнес-сніданки призначаються на 7.00. Не треба жаліти себе!
Обов'язково відвідуйте!

5. Розвивайте власний бренд. Повірте, це дуже важливо. Почніть з простого, з Facebook і LinkedIn. Діліться в соц.мережах своїми досягненнями, думками, своїм досвідом, адже він є у кожного. Діліться корисними статтями, беріть участь в онлайн заходах, які зараз набирають обертів. Обов'язково стежте за сторінками лідерів думок в обраній вами сфері. Станьте помітними. Ваша сторінка повинна бути в якійсь мірі візиткою.

6. Завжди працюйте на 101%! Якщо у вас зарплата в розмірі 3 тис.грн., а ви хочете отримувати мінімум 30 тис.грн. - працюйте на 30 тисяч гривень. Не менше. На питання шефа не відповідайте, що це неможливо. Дайте відповідь, що це складно, але все можливо. Більш того, запропонуйте кілька варіантів вирішення завдання. Беріть на себе відповідальність, будьте активними та проявляйте більше ініціативи.

7. Вчить мови. Повірте, що це вам знадобиться. Вам здасться, що це банальна порада. Але, на жаль, не всі «зелені» фахівці можуть похвалитися знанням іноземних мов. Більш того, скажу вам по секрету, що роботодавець віддасть перевагу тому, хто знає іноземну мову, краще кілька.

8. Забудьте про зону комфорту. Якщо ви студент, то тим більше. Успіх вимагає постійних виходів із зони комфорту. Ви повинні бути готові до всього, до різних складнощів і труднощів. Приймайте їх позитивно, приймайте їх, як успішний досвід.

9. Не бійтеся розчарувань. Повірте мені, вони у вас точно будуть. Будьте готові до того, що професія вашої мрії не принесе вам мільйони через місяць)), а іноді і через кілька років.

10. Читайте! Читайте! Читайте! Реагуйте на все позитивно і з посмішкою.

Всім успіхів)!
Кохайте! Мрійте! Читайте!

остання зміна Вівторок, 13 квітня 2021 21:45
Прочитано 139 раз
рейтинг статті
(1 Vote)

Залишити коментар

Переконайтеся, що ви ввели всю необхідну інформацію, позначену зірочкою (*). HTML код не допускається.

Всесвітній День Книги і Авторського Права 23 квітня 2021

Каталог

Блоги

 • квіт. 22, 2021

  Пам'яті Петра Хазіна

  Вчора отримав важку звістку: помер колега, незмінний директор київського видавництва "Альтерпрес" Петро Хазін. Дозволю собі перепостити текст Андрія Куркова. Помер Петя Хазін, мій давній друг і перший видавець «Пікніка на льоду», людина, яка вміла робити життя святом для друзів і…
  Written by
 • квіт. 13, 2021

  Діалог видавця (Микола Кравченко) та автора (Євген Лакінський). 14.03.2021

  Відеозапис розмови серії діалогів автор-видавець 3:20​ бачення ідеальної письменницької роботи і стосунків з видавництвом 13:40​ прості тези про стосунки автор – видавництво21:30​ кейс Ананьєва24:14​ про радянську «спілку письменників» і грантову систему для письменників26:35​ про гонорари (вибачте, помилився, коли рахував відсотки…
  Written by
  Детальніше...
 • бер. 28, 2021

  До влади

  В минулому році книговидання впало на 40% в Україні, більше, ніж у будь-кого в Європі. В цьому(дивись фото) - на 80% до першого кварталу минулого року. Дякуючи активній позиції Міністерства, видавці отримали 82 мільйони гривень інституційної підтримки(ще 68 млн з…
  Детальніше...
 • бер. 07, 2021

  Сьогодні незвичайний пост

  Пост-порада, якщо хочете, то повчання для молодого покоління. Так складається, що я періодично чую про результати співбесід від нашого керівника відділу персоналу. Зараз всі хочуть швидких і великих грошей, різкого кар'єрного росту і дуже ображаються, коли щось йде не так.…
  Детальніше...
 • лют. 20, 2021

  Лайфхаки виживання для книгарень

  Дехто вважає, що книгарні непотрібні. Книги можна замовити через інтернет або завантажити електронну версію. Насправді, книгарні виконують важливу роль в промоції книги та читання. Саме тому в розвинутих країнах роблять все для збереження книжкового рітейлу. Я вирішив створити добірку цікавих…

Інформація для ЗМІ