Важливо

Блоги

Від імені Правління Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів висловлюю щиру подяку Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики за підтримку своїм голосуванням Стратегії розвитку читання на 2021-2025 роки, розробленої Міністерством культури та інформаційної політики за участі Українського інституту книги, Української бібліотечної, а також нашої, асоціацій і низки експертів, які представляють органи законодавчої та виконавчої влади і професійні спільноти.

Висловлюємо сподівання, що Кабінет міністрів України візьме до уваги рекомендації, розроблені під час комітетських слухань і сьогодні також затверджені на засіданні комітету.

Йдемо далі.

Пам'яті Юрія Рибачука

лип. 04, 2021
Переглядів: 44
Written by
Пам'яті Юрія Рибачука

Юро, Юро... Як же так...
В це неможливо повірити...
Моє перше велике інтерв'ю як видавця було саме тобі у Коментарях... На дві шпальти...
У мене воно залишилося з твоїм автографом...
Потім заступник Міністра культури...
Чесний, порядний, професійний, інтелігентний...
Багато спільних заходів, конференцій...
У твоїй чудової бібліотеці багато книжок Видавництво "Мистецтво" та видавництва Саміт-Книга
Я впевнений сьогодні ти б шалено вболівав за збірну України у Римі...
47 років... Чудова людина...
Дуже боляче...
Це напевно одно з останніх твоїх фото, яке зробив Олександр Афонін.
Світла пам'ять, друже Юрій Рибачук

Пам'яті Корбуша Юрія Олеговича

трав. 31, 2021
Переглядів: 152
Written by

Правління Громадської спілки «Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів» із глибоким сумом сповіщає, що 31 травня 2021 року на 56-му році життя перестало битися серце шанованого нами відомого видавця й чудової людини — директора учбово-видавничого центру «Школяр» та приватного підприємства «Видавець Корбуш» Юрія Олеговича КОРБУША.

Юрій Олегович належав до категорії людей, до останнього відданих книзі, до тих, хто абсолютно чітко усвідомлює непересічну істину, що тільки читаюча, освічена, культурна нація спроможна побудувати красиву, потужну й по-справжньому незалежну державу, і саме тому присвятив своє життя книзі. У стінах учбово-видавничого центру «Школяр» упродовж понад 20 років готувалася та вийшла друком низка підручників і посібників з інформатики, біології, хімії, екології, музичного мистецтва для учнів загальноосвітньої школи.
Завдяки організаторському таланту і творчому підходу Юрія Олеговича до своєї професії і життєвої суті у приватному підприємстві «Видавець Корбуш» були підготовлені й побачили світ справжні витвори книжкового мистецтва, як-от: «Ілюстрована історія України» Михайла Грушевського, «Історія України-Русі» Миколи Аркаса, «Про українську мову і книгу» Івана Огієнка, «Енеїда» Івана Котляревського, «История запорожских казаков» Дмитра Яворницького, «Государь» Никколо Макиавелли та інші.

Принципова й водночас щиросерда людина, Юрій Олегович із повагою ставився до своїх колег-книговидавців і такою ж повагою користувався в них.

Свідомість відмовляється сприймати звістку про те, що така розумна, красива, талановита, сповнена ідей і задумів людина пішла з життя.
Схиляємо голови в глибокій скорботі перед твоєю світлою пам’яттю, дорогий наш друже, Юрію Олеговичу, і висловлюємо наші щирі співчуття дружині, доньці, близьким, рідним, друзям і колегам.

Правління
Громадської спілки
«Українська асоціація видавців
і книгорозповсюджувачів»

Прошу звернути увагу, що терміни подачі заявок на участь у конкурсі до 30-ї річниці Незалежності продовжено до 31 травня 2021 року 15:00! Деталі тут https://mkip.gov.ua/content/ogolosheni-konkursi.html

Каталог

Блоги

Інформація для ЗМІ